VW Trailer Assist reklamı

VW markası Trailer Assist (römork yardımcısı) donanımı için oldukça güzel ve eğlenceli bir reklam filmini yayınlandı. Bu filmde VW Passa...


VW markası Trailer Assist (römork yardımcısı) donanımı için oldukça güzel ve eğlenceli bir reklam filmini yayınlandı. Bu filmde VW Passat SW tipi araca kapalı bir römork bağlı ve Norveç'in bir şehrinin caddelerinde araç geri geri ve gayet de kontrollü olarak yol alıyormuş gibi görünüyor ve hatta sollama bile yapıyor. İnsanların şaşkın bakışları arasına gerçekleşen bu olay göründüğünden oldukça farklı. 

Özel olarak hazırlanan bu römork içerisinde aslında kesilmiş eski bir VW Polo marka araç bulunuyor. Oldukça profesyonelce hazırlanan bu tertibatın kabini birde sadece içeriden dışarıyı gösteren özel bir folyo ile kaplanıyor. Sonuç olarak Passat'ın içerisinde tecrübeli bir gösteri sürücüsü veya uzaktan kumanda tertibatı bulunmuyor ve aslında yarı bir araba olan ve sürücüsü bulunan bir römork Passat'ı çekiyor. 1. videoda reklamı, 2.videoda römork tertibatının nasıl hazırlandığını izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
İlgili Konular

yeni vw passat 3122368101964666844

Yorum Gönder Yorumlar

Sosyal Medya

Arama

Facebook

item