Hızlı ve Öfkeli 8 tarihi belli oldu, yeni araçlar da ortaya çıkmaya başladı

Ülkemizde ve dünyada çok sevilen, otomobil ve macera tutkunlarının 1 numaralı filmi Hızlı ve Öfkeli'nin 2 farklı bölümünün hazırlan...

Ülkemizde ve dünyada çok sevilen, otomobil ve macera tutkunlarının 1 numaralı filmi Hızlı ve Öfkeli'nin 2 farklı bölümünün hazırlandığını filmin başrol oyuncularından Vin Diesel Twitter hesabından daha önce açıklamıştı. Sahnelerin bir kısmının New York'da çekileceğini arka plan resmi ile şifreli bir şekilde ima eden yıldız başka her hangi bir ipucu vermemişti. Şimdi ise ünlü yıldız, Twitter hesabından serinin 8. filminin 17 Nisan 2017'de gösterime gireceğini duyurdu.

Yakın zamanda şehirde çekilen aksiyon sahnesi


Spekülasyonlara neden olan fotoğraf
Diğer taraftan oldukça hızlı ve her yere girip çıkabilen ayrıca oldukça da lüks donanım ve kabine sahip paletli sivil ve askeri taşıtlar üreten A.B.D kökenli Howe firması Instagram üzerinden paylaştığı bir fotoğraf ile kafaları karıştırdı. Bu taşıtın serinin yeni filminde kullanılacağı ile ilgili spekülasyonlar da fotoğrafın ardından hemen başladı. Söylentilere göre yeni serinin bir bölümü Norveç'de çekilecek ve askeri donanıma sahip pikaplar ve Ripsaw marka paletli taşıtlar da filmde aktif bir şekilde yer alacak. Yeni bölümde hiç olmadığı kadar büyük patlamaların olacağı da söylentiler arasında bulunuyor. Bu mükemmel taşıtın üzerine çeşitli silahlar monte edilerek A.B.D ordusu tarafından da insansız veya sürücülü olarak kullanıldığını da belirtmek isteriz.

Teknik veriler
  • Motor: GM üretimi Duramax 6.6 V8 turbo-dizel 
  • Güç: 650hp
  • Tork: 1220nm
  • Maks. hız: 152km/saat
  • 0-100km: 3 saniye
Not: Veriler yaklaşık olarak verilmiştir. Sivil ve askeri versiyonlarda kullanılan farklı tipte ve güçte motorlar mevcuttur.

Bu harika aracın haricinde ayrıca tam da bu filme uygun olarak modifiye edilmiş ilginç araçlar da sete götürülürken kameralara yakalandı. Modifiyeli Japon ve Amerikan arabaları ile başlayan Hızlı ve Öfkeli, artık çok farklı tipte ve amaçta araçların da seriye katılmasıyla iyice renklenmiş oldu. Umarız en baştaki özgün halini zamanla yitirmez.İlgili Konular

vin diesel 6315537414301783755

Yorum Gönder Yorumlar

Sosyal Medya

Arama

Facebook

item