BMW M4 ne kadar iyi drift yapabilir?

BMW M4 modeli bir çok kişinin hayallerini süsleyen hem görsel hem de performans olarak oldukça iyi bir modeldir. Ancak drift yapılan araç...

BMW M4 modeli bir çok kişinin hayallerini süsleyen hem görsel hem de performans olarak oldukça iyi bir modeldir. Ancak drift yapılan araçlar özel olarak hazırlanırlar ve kısa ve sert hareketleri çok daha iyi gerçekleştirirler. Buna Ken Block'un kullandığı Ford Fiesta marka aracı da örnek olarak gösterebiliriz. 


Diğer taraftan BMW M4 gibi araçlar daha çok geniş ve uzun virajlarda uzun bir şekilde drift yapmaya daha uygun araçlardır. Görüntülerde ise oldukça profesyonelce ve sanatsal bir şekilde gerçek fabrika yollarında hazırlanmış bir tanıtım filmini izleyeceksiniz. Bu arada videodaki BMW M4 modelinde modifiyesiz ve 3.0 litre Sıralı 6 silindirli turbo-benzinli 430ps güce sahip bir motor bulunuyor. Modelin dar alanlarda yaptığı sert ve kısa hareketler ise usta ellerde ne kadar iyi drift yapabileceğini gösteriyor. Bu arada motordan çıkan harika sesler de görüntülerin bonusu oluyor.  

İlgili Konular

VİDEO 7883852545615466390

Yorum Gönder Yorumlar

emo-but-icon

Sosyal Medya

Arama

Facebook

item