Apex Masters Drift Serisi 2.yarışı 29.05.2016 tarihinde Atatürk Olimpiyat Stadı'nda

Drift sporu ülkemizde giderek yaygınlaşıyor ve ilgi çekmeye de devam ediyor. Sekizsilindir.com ekibi olarak bizim de ciddi anlamda ilgimi...

Drift sporu ülkemizde giderek yaygınlaşıyor ve ilgi çekmeye de devam ediyor. Sekizsilindir.com ekibi olarak bizim de ciddi anlamda ilgimizi çeken bu spora katkıda bulunmak istiyoruz. Bu doğrultuda Apexmasters yetkilileri tarafından davet edildiğimiz drift antrenmanına 22.05.2016 tarihinde katılım gerçekleştirdik. 

Antrenman sırasında hem sürücülerden drift hakkında daha detaylı bilgiler aldık hem de araçlara binerek drift heyecanını içeriden yaşadık. Bu sırada takipçilerimizi de unutmadık ve ortamın genel atmosferini, araçları ve yaşadığımız sürüş deneyimini özetleyen bir de kısa video çektik. Çekimler sırasında gösterdikleri yakın ilgi için Apexmasters Drift Takımı'na teşekkür ederiz.

29.Mayıs.2016 tarihinde İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı'nda ikincisi yapılacak yarışlara seyirci olarak katılmak istiyorsanız aşağıdaki adreslerden detaylı bilgi alabilirsiniz. Yaşadığımız harika deneyimden sonra tüm takipçilerimize bu Apexmasters Drift Yarışı'nı öneriyoruz.  

web:www.apexmasters.com
facebook: www.facebook.com/apexmastersdrift


Bülten

APEX MASTERS TURKISH DRIFT SERIES 2016

29 Mayıs Pazar günü, Atatürk Olimpiyat Stadın’da !

Apex Masters Turkish Drift Series bu yıl beşinci sezonunu gerçekleştiriyor. İlk kez TOSFED Türkiye Drift Şampiyonası adı altında gerçekleşen yarış artık Ulusal statüde gerçekleşiyor. Organizasyonu gerçekleştiren ekip ise yine aynı, Drift Kulübü. İlk yarışı PWR Balata sponsorluğunda İzmir Ülkü Pistinde gerçekleşen ve büyük çekişmeye sahne olan Apex Masters’ın ikinci ayağı bu kez İstanbul’da. 

29 Mayıs Pazar günü Atatürk Olimpiyat Stadı otoparkında gerçekleşecek olan yarışa PWR Balata Monster Energy, Power FM gibi firmalar destek veriyor. 25 civarında sporcunun katılacağı yarışa ilgi yine büyük olacak. İlk yarışı kazanan Alias Racing’den Kemal Soylu’yu bu kez daha zorlu mücadele bekliyor. Takımlar şampiyonası lideri ise şu anda JDM Works D’Team. Ancak ikinci yarış ile birlikte işler karışacak gibi. Takımlar ve pilotlar İstanbul yarışına çok iyi hazırlandılar. Yarış aralarını otomobillerini geliştirmek için kullanan pilotlar rakiplerini ve seyirciyi duman altında bırakmak için ellerinden geleni yapacaklar. 

Yarış günü saat 11:30'da artık bir gelenek haline gelmiş olan Apex Masters pilotlarla tanışma etkinliği yapılacak ve seyircilerimiz pilotlar ile tanışacaklar. Drift yarışı yapılan pistin yan tarafına otomobil severler düşünülerek kurulan Tuning Fuar alanı da oldukça dikkat çekici. Türkiye’nin en iddialı otomobillerinin yer alacağı fuar alanı bile organizasyonu görmeye gitmek için yeterli bir sebep. Fuar alanında kurulacak standlar da ise tanıtım ve satış standları yer alacak. İlk kez lisanslı Apex Masters ürünlerinin satılacağı organizasyon da aynı zamanda lisanslı ürün alan seyirciler arasından seçilen şanslı kişilere gerçek Drift otomobillerinde sağ koltuk deneyimi hediye edilecek, yani Drift Taksi yapılacak.

web:www.apexmasters.com
facebook: www.facebook.com/apexmastersdrift

29 Mayıs Pazar Programı
11.00 - Kapı açılışı
11.30 - Pilotlarla tanışma
14.00 - En iyi 16 yarış
18.00 - Kupa Töreni
12.30 - En iyi 16 tanıtımı


İlgili Konular

PERFORMANS 8592028061835434990

Yorum Gönder Yorumlar

emo-but-icon

Sosyal Medya

Arama

Facebook

item