Makyajlı Renault Clio fiyatları açıklandı

Renault'un Sub-Kompakt sınıfta bulunan temsilcisi Clio makyajlanmasının ardından satışa sunuldu. Tazelenen tasarım ve özellikleri ile...

Renault'un Sub-Kompakt sınıfta bulunan temsilcisi Clio makyajlanmasının ardından satışa sunuldu. Tazelenen tasarım ve özellikleri ile daha şık bir görünüme kavuşan modelin motor seçeneklerinde herhangi bir değişiklik bulunmuyor. Aracın fiyatları en büyük rakipleri VW Polo ve Ford Fiesta'dan bir miktar daha yüksek olmasıyla dikkatimizi çekti. Bize göre yeniliğin de etkisi ile bu şekilde belirlenmiş ancak bayiide özel indirimler yapılabileceği gibi bir süre sonra fiyatlarda sert düşüş de beklenebilir.

Makyajlı Renault Clio HB fiyatları
Makyajlı Renault Clio Sport Tourer fiyatları

Modelde gerçekleşen değişiklikler ise;

Aracın ön görünümde yapılan en büyük değişiklik tampon tasarımı olarak öne çıkıyor. Ayrıca panjur üzerinde bulunan ledli gündüz lambaları artık farların içerisine alınmış ve bu sayede de daha bütün bir görünüm elde edilmiş. Daha önceden led farları sanki sonradan takılmış gibi bir his bırakıyordu. Farların iç tasarımı da led gündüz farları sayesinde artık daha keskin görünüyor. 

Sağda makyajlı Renault Clio
Aracın arkasındaysa stop grubunun iç tasarımı dışında değişliklik bulunmuyor. Aynen önde olduğu gibi iç tasarımın değiştirilmesi ile daha keskin bir görünüm elde edilmiş diyebiliriz.

Sağda makyajlı Renault Clio
 Kokpitte ise değişen direksiyonun yanında orta bölümde yer alan havalandırma üfleçlerinin etrafı artık gri renkli bir çerçeveye sahip. Bu sayede daha önceden dikkatli bakılınca anlaşılan bu üfleçler artık oldukça belirgin bir şekilde karşımızda duruyor. Ayrıca yeni koltuk döşemeleri ve renkleri de tazeliğe katkıda bulunuyor. Kullanılan plastiklerin kalitesinin yükseldiği ise özellikle belirtiliyor. Diğer taraftan ilk kez bu sınıfta bir araçta Bose imzalı ses sistemi opsiyon listesinde sunulacak. Ön ve arka park sensörleri ile koordineli çalışacak olan park etme yardımcısı ise büyük kolaylık sağlayacak gibi görünüyor. 


Sağda makyajlı Renault Clio


İlgili Konular

renault 1363223507969946562

Yorum Gönder Yorumlar

Sosyal Medya

Arama

Facebook

item