Los Angeles Otomobil Fuarı'nı takipçilerimiz bizim için gezdiler

Özellikle Kuzey Amerika pazarını ilgilendiren Los Angeles Otomobil Fuarı 18-27 Kasım tarihlerinde A.B.D'nin en renkli şehirlerinden o...

Özellikle Kuzey Amerika pazarını ilgilendiren Los Angeles Otomobil Fuarı 18-27 Kasım tarihlerinde A.B.D'nin en renkli şehirlerinden olan Los Angeles'da gerçekleşti. Avrupa'da gerçekleşen Cenevre, Paris ve Frankfurt ile A.B.D'de gerçekleşen Detroit ve New York Otomobil Fuarları kadar öne çıkan bir fuar olmasa da tanıtımı yeni yapılan araçlarıyla bu yıl oldukça fazla göz doldurdu. Alfa Romeo Stelvio, Jeep Patriot, VW Atlas, Mazda CX-5 ve Mercedes Maybach S650 gibi araçlar resmi tanıtımlarının ardından ilk kez ete kemiğe bürünmüş halleri ile otomobilseverlerin karşısına bu fuarda çıktı. 

Soldan sağa - Bora Üner, Murat Ekincioğlu, Berk Nedimoğlu
Los Angeles Otomobil Fuarı'nı gezen ve düşünceleri ile fotoğrafları bizimle paylaşan takipçilerimiz Berk Nedimoğlu, Bora Üner ve Murat Ekincioğlu çeşitli havayolu şirketlerinde Pilot olarak çalışıyorlar. Kendilerine Sekizsilindir ailesi olarak teşekkür ediyoruz. Los Angeles Otomobil Fuarı'nı ilk olarak hafta sonu gezmeyi planlayan ancak aşırı kalabalık nedeniyle hafta içine erteleyen takipçilerimiz etkinliği genel anlamda İstanbul'da gerçekleşen otomobil fuarına göre sönük bulduklarını belirttiler. Aşağıda takipçilerimizin bize gönderdikleri fotoğrafları bulabilirsiniz. 

Yeni Honda Civic Type-R Prototip  


Honda Ridgeline Pikap 

  


Yeni Jeep Compass
Fiat 124 Spider

Dodge Viper

Dodge Challenger Hellcat
Dodge Ram Pikap


Nissan Murano

Makyajlı Nissan X-TrailFord Explorer
Porsche 718 BoxterYeni Porsche PanameraHyundai IoniqMakyajlı VW e-Golf
Toyota C-HRYeni Mazda CX-5
Subaru VızıvCadillac Escala

Buick Escala

Alfa Romeo Giulia

Alfa Romeo Stelvio
Yeni Land Rover Discovery
Mercedes AMG GT-RMercedes Maybach S650

Mercedes AMG E63SMercedes AMG GT-C Roadster


Lexus 

VW Atlasİlgili Konular

los angeles fuarı 2016 1234433434840842871

Yorum Gönder Yorumlar

Sosyal Medya

Arama

Facebook

item