Sekizsilindir.com Youtube kanalında anlatımlar başlıyor

Sekizsilindir.com'da bugüne kadar otomotiv sektörü ve otomobiller ile ilgili birçok farklı analiz yaptık, teknik konular işledik, kar...

Sekizsilindir.com'da bugüne kadar otomotiv sektörü ve otomobiller ile ilgili birçok farklı analiz yaptık, teknik konular işledik, karşılaştırmalar gerçekleştirdik ve ilgi çekici listeler oluşturduk. Siz takipçilerimiz de bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadınız ve övgü dolu mesajlarınızla tüm ekibi gururlandırdınız. Artık tüm bu konuları editörümüz ve sitemizin kurucusu olan Etem Sayın'ın anlatımlarıyla Youtube kanalımızda izleyebileceksiniz.

Bu doğrultuda sekizsilindir.com'da bulunan her türlü teknik konuyu tekrar işleyeceğimiz gibi siz takipçilerimizin merak ettiği, genele hitap eden, ilgi çekici konuları da kara tahtamız da anlatmaktan büyük mutluluk duyacağız. Siz de yeni videolardan haberdar olmak Youtube kanalımıza abone olabilir, konu istekleri için ise bizimle Facebook sayfamızdan veya e-posta adresimizden iletişime geçebilirsiniz. Görüşmek üzere.

sekizsilindir.com Youtube kanalı: https://www.youtube.com/sekizsilindir 
sekizsilindir.com Facebook sayfası: https://www.facebook.com/sekizsilindircom/
sekizsilindir.com e-posta: sekizsilindir@gmail.com

sekizsilindir.com ilk tanıtım videosu

İlgili Konular

sekizsilindir youtube kanalı 5431023058950303715

Yorum Gönder Yorumlar

Sosyal Medya

Arama

Facebook

item