Toyota C-HR için gövde kiti tanıtıldı

Ülkemizdeki Toyota tesislerinde üretilerek tüm dünyaya ihraç edilen Crossover modeli C-HR için sportif bir gövde kiti tanıtıldı. Markanın...

Ülkemizdeki Toyota tesislerinde üretilerek tüm dünyaya ihraç edilen Crossover modeli C-HR için sportif bir gövde kiti tanıtıldı. Markanın kendi bünyesinde faaliyet gösteren resmi modifiye firması TRD (Toyota Racing Development) tarafından tanıtılan gövde kiti Toyota C-HR modelinin zaten sınıfına göre oldukça sportif olan görüntüsünü çok daha üst bir noktaya taşımış.

Toyota C-HR Hybrid fiyatları açıklandı. Rakipleri ile durum nedir?

Satışa sunulan gövde kitinde ön ve arka tampon altı için eklentiler, yan etek altları için eklentiler, çamurluk üstleri için plastik dodikler, farklı tasarım ve renkteki jantlar, ön panjur-tampon arası için parlak kaplama, kapılar için plastik muhafazalar, bagaj ve arka cam için spoyler aksesuarları ve kapı kolları için siyah kaplamalar bulunuyor. Ayrıca kırmızı renkli çamurluklar ve kırmızı dikişli deri koltuk döşemeleri de dikkat çekici detaylar arasında bulunuyor. 


İlk olarak Japonya'da satışa sunulan ve ülkemize gelip gelmeyeceği henüz belli olmayan  gövde kitinde bulunan parçaların Japonya fiyatları 80TL ile 5.000TL arasında değişiyor. Ancak ülkemize gelmesi durumunda vergiler ve nakliye eklenmesiyle parçaların tekil fiyatları ikiye katlanabilir. Bu da başlık görselindeki gibi bir aracın elde edilmesi için 15.000-20.000TL arasında bir masraf yapmaya karşılık gelebilir diye düşünüyoruz. 


İlgili Konular

toyota c-hr gövde kiti 6279292129627178135

Yorum Gönder Yorumlar

Sosyal Medya

Arama

Facebook

item