Neden Kasko Yaptırmalısınız?

0
296

Kasko, aracı olabilecek risklere karşı koruyan bir sigorta türüdür. Bu riskler, kaza sonucu araçta oluşan hasarlar, aracın çalınması ya da çalınmaya çalışırken zarar görmesi, yanması gibi durumlar olarak sıralanabilir. Kasko poliçesi zorunlu değildir. Ancak birçok avantajı bulunması sebebiyle araç sahipleri tarafından sıkça yaptırılır.

Kasko sigortası 1 yıllık sürede aracınızı olabilecek kazalara karşı korur. Poliçe kişiye özel olarak sunulur ve poliçe kapsamını istediğiniz şekilde büyütüp, küçültebilirsiniz. Trafik seyrinde yapılan kaza karşı taraftan kaynaklı olursa, bu hasar sigorta şirketi tarafından karşılanır. Aracınızda sizden kaynaklı bir hasar oluştuğunda ise bu zarar poliçenize bağlı olarak kısmen ya da tamamen karşılanabilir. Eğer kaskonuzu yaptırdığınız dönem boyunca aracınızda herhangi bir hasar meydana gelmezse, bir sonraki dönemde daha uygun fiyatlarla sigortanızı yaptırmanız mümkündür.

Kasko Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kasko, trafik sigortası gibi zorunlu bir sigorta türü olmasa da, finansal açıdan kendinizi korumanız için tercih edilebilecek bir seçenektir. Sigortayı ihtiyaçlarınıza göre belirleyebilirsiniz. Sigortayeri’nin uzman danışmanlarından yardım alarak en iyi şekilde ihtiyaçlarınıza karar verebilirsiniz. Kasko teklifi alırken her sigorta şirketinin farklı teminatları olabileceği için fiyatlarda farklılıklar olabilir.

İlk önemli nokta riskleri önceden düşünerek, poliçenizi ona göre yapılandırmanızdır. Aracınızın başına her türlü kötü durum gelebilir. Bu yüzden sigorta şirketini iyi seçmelisiniz. Sigortayeri farklı teminatlar içeren poliçeleri size sunar ve özel ödeme planları çıkartır. Bu sayede farklı poliçelerdeki kasko fiyatlarını karşılaştırabilir ve size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Sigorta yaptırırken bir diğer dikkat edilmesi gereken ise, aracınızın gerçek değerinin doğru bir şekilde hesaplanmasıdır. Sigortayeri, aracınızın doğru değerini belirlemeniz konusunda size rehberlik eder ve bu, aracınızı ve bütçenizi en iyi şekilde koruma altına almanıza yardımcı olur. Sigortayeri’nin uzman danışmanları, sizin için en iyi sigorta seçeneğini bulmanıza yardımcı olur ve sizi beklenmedik durumlar karşısında güvende hissettirir.

Hemen Şimdi Kaskonuzu Yaptırın 1 Depo Akaryakıt Kazanın!

Sigortayeri sadece uygun fiyatlar sunmakla kalmayıp, kasko yaptıranlara özel 1 depo akaryakıt hediyesi veriyor. Bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey teklif almak!

Kendinize en uygun 10 bin TL ve üzeri olan poliçeyi seçtikten sonra, çağrı merkezinden, N kolay uygulamasından ya da internet sitesinden poliçe satın alarak kampanyaya anında dahil olabilirsiniz.

Satın aldığınız tarihten itibaren 60 gün boyunca poliçeniz aktif olursa, hediye akaryakıtını kullanabilirsiniz.

18 Eylül 2023 ile 8 Ekim 2023 tarihleri arasında yaptıracağınız kaskonuzun hediye akaryakıtı, tüm Petrol Ofisi istasyonlarında geçerlidir. Dijital hediye çekinizdeki kodu dilerseniz benzin dilerseniz motorin için kullanabilir tam 1 depo (40 litre) hediyenizi güzel günlerde kullanabilirsiniz.

Eğer Sigortayeri’nden devam eden bir sigortanız varsa, erken poliçe rezervasyonu yaptırarak da yine kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Hem aracınızı koruma altına almak hem de stoklarla sınırlı olan bir depo akaryakıt hediyesi kazanmak için şimdi Sigortayeri’nin size özel hazırladığı kasko tekliflerine göz atın ve kârınızı katlayın!