VW Caravelle Syncro (4×4) T4 ile çamurda Off-Road

0
18
vw caravelle syncro t4
vw caravelle syncro t4

6×6 Off-Road serimiz tüm heyecanı ile devam ededursun, arazi performansı oldukça fazla merak edilen modellerden bir tanesini çamurlu bir arazide test etme şansını yakaladık. T4 kasa VW Caravelle Syncro. VW’in ülkemizde de oldukça fazla sevilen, sınıfının lideri olarak adlandırabileceğimiz bir minivan modeli VW Caravelle. Diğer taraftan bu araç ağırlıklı olarak önden çekiş sistemine sahipken, test edeceğimiz ve araziye çıkacağımız Caravelle, Syncro adında bir 4×4 çekiş sistemine sahip olmasıyla öne çıkıyor. Syncro, VW’in geçmiş dönemlerde bazı binek ve ticari modellerde kullanılmış, kabiliyetli bir çekiş sistemi.

VW Caravelle Syncro videomuzu izleyemiyorsanız tıklayınız…

Daha çok hafif ve orta düzeydeki arazi şartlarında, asfaltta yağışlı ortamda güvenli sürüş ve asfaltta kuruda performanslı sürüşte fayda sağlayan Syncro’nun yani 4×4 olan bu aracın hünerlerini videomuzda görme şansına sahip olacağız. Bu sayede yolcu taşıma amaçlı olan böyle aracın, arazi performansını sizlere detaylı bir şekilde gösterme şansını yakalayacağız.

Tabi videomuz bunula da bitmiyor. Aracın sahibi Ahmet ve arkadaşı adaşı Ahmet, Caravelle ve özellikle de Caravelle Syncro konusunda adeta hasta düzeyde takipçilerimiz. Direksiyondaki Ahmet’in Caravelle Syncro ve normal Caravelle haricinde, VR6 motorlu, yani ilginç bir 6 silindir dizilimine sahip T4 kasa Caravelle araca da sahip. Diğer taraftan adaş Ahmet, çok daha fazla aracı biriktirmiş ve 20’nin üstünde farklı özelliklere sahip makyajlı – makyajsız 20’nin üzerinde Caravelle modeline sahip.

Videomuzda size hem bir VW Caravelle Syncro modeli ne kadar offroad yapabilir; çamurlu arazide onu göstereceğiz, hem de bahsi geçen 20’nin üzerinde Caravelle’i kabaca tanıtmaya gayret edeceğiz. Tabi ki her 2 Ahmet takipçimize de; bu sevda nereden geliyor? Bu işin sonu ne olacak? Nereye kadar devam edecek? gibi merak ettiğiniz soruları sorarak cevaplarını öğrenmeye gayret edeceğiz. Umarız videomuzu da beğenirsiniz. İyi seyirler.

vw caravelle syncro t4
vw caravelle syncro t4