Makyajlı-Makyajsız Peugeot 208 Karşılaştırması

Hafif bir makyaj operasyonu sayesinde görünümü tazelenen makyajlı Peugeot 208 ile makyajsız Peugeot 208’in çeşitli açılardan karşılaştırması.

Motorlar: Mevcut motorlara ek olarak düşük hacim ve turbo besleme modasına 208 modeli de katılıyor. 1200cc hacminde 3 silindirli turbo-benzinli 110hp motor seçenekler arasına katılıyor. Bu motor 6 ileri otomatik şanzuman ile kombine edilebilecek.
Ön Görünüm: Yapılan makyaj operasyonundan en büyük payı ön görünüm almış. Tampon tamamen değişmiş ve ön farların zeminleri artık siyah renkli olarak seçilmiş. Yapılan değişiklikler sayesinde daha sportif bir görünüm elde edilmiş. 
Yan Görünüm: Ön tamponun ve arka stop lambalarının yan görünümde farklılık yaratması dışında önemli bir fark bulunmuyor. 
Arka Görünüm: Sadece stop lambalarının iç tasarımlarında ve renginde değişikliğe gidilmiş .Bunun haricinde hiçbir değişiklik bulunmuyor.
İç Görünüm: Sadece bazı bölümlerde kullanılan malzemelerin kalitesi ve dokunma hissi arttırılmış. Başka herhangi bir değişiklik ise yapılmamış.
Sonuç: Genel görünümü birçok kullanıcı tarafından oldukça beğenilen Peugeot 208’de ön tamponda yapılan değişiklik haricinde önemli bir değişiklik yapılmamış. Tazelenmiş ön görünüm, eklenen yeni verimli motor ve şanzuman seçeneğinin de etkileriyle daha yüksek satış rakamları yakalaması çok da sürpriz olmayacaktır. 

Facebook Comments