Castrol Ford Ralli Takımı Şampiyonluk kutlamasındaydık

24.01.2017 tarihinde Castrol Ford Team Türkiye Ralli takımının şampiyonluk kutlamasının yapıldığı yemeğe yazarlarımızdan Tunç İnce ile katılma fırsatı bulduk. Türk motor sporlarının önde gelen isimlerinin bir araya geldiği bu organizasyon, gerçekten önemli tecrübeler edinmemize önayak oldu. Bu sebeple öncelikle tüm takıma, en başta Türk ralli dünyasının efsane ismi, herkesle tek tek ilgilenen Castrol Ford Team Türkiye Direktörü Serdar Bostancı beyefendiye, sonrasında bu organizasyonda emeği geçen herkese Sekizsilindir ailesi olarak teşekkürlerimizi sunarız. Kendileri tarafından ağırlanmak gerçekten çok keyifliydi. Bizlerle birebir ilgilenen Ford Kurumsal İletişim ve Reklam ekibine de ayrıca teşekkürlerimizi sunmak isteriz. 

Moda Deniz Kulübünde gerçekleşen organizasyona motor sporlarının yanı sıra Ford Otosan’dan, üst düzey yöneticiler de dahil olmak üzere, büyük bir katılım vardı. Çok samimi ve sıcak bir ortamın bulunduğu organizasyonda Castrol Ford Team Türkiye Ralli Takımının başarılarında emek sahibi olan sponsorlar ve takımın destekçileri de takım pilotlarıyla birlikte plaketlerini aldılar. Castrol Ford Team Türkiye ekibinin Türkiye’de ve yurtdışında elde ettiği başarıların sırrı, sanıyoruz ki, bu büyük ailenin sıkı ilişkilerinde yatıyor. Bizler de bu güzel organizasyonda sektörün önde gelen isimleriyle fikir paylaşımı yapma, tanışma ve kaynaşma fırsatı bulduk. Bu tip organizasyonların sayısının arttırılması, gece sonunda, herkesin hemfikir olduğu bir konuydu.
Sekizsilindir ailesi olarak Castrol Ford Team Türkiye ekibini elde ettikleri başarılar dolayısıyla tebrik ediyor ve yeni sezonda ekibe başarılar diliyoruz.