200 araçlık Hurda Garaj’da hangi cevherler saklı?

 200 Araçlık Hurda Garaj videomuzu izleyemiyorsanız tıklayınız

Farklı türden araçların muhafaza edildiği garajları çok seviyoruz ve fırsat buldukça da gezerek sizlere tanıtmaya çalışıyoruz. Daha önce yaklaşık 20 eski Cumhurbaşkanlığı aracının da bulunduğu Rüya Garaj ve 100 aracın bulunduğu Tozlu Garaj videolarımız olmuştu. Şimdi ise sıra 200 aracın yer aldığı Hurda Garaj’da.

200 araçlık Hurda Garaj, zamanında ulaşım hizmetleri veren bir firmanın yaklaşık 15 yıldır kullanılmayan bir deposu. İçerisinde kamyondan otobüse, minibüsten otomobile kadar çok farklı araç tipleri yer alıyor. Diğer taraftan bu garaj için hurda ifadesini kullanıyor olsak da, içerisinde yer alan araçlar daha çok mevsim şartları nedeniyle bu hale gelmişler. Burada yer alan araçların büyük bir çoğunluğu bize verilen bilgiye göre 100.000km’yi daha görmemiş. Ancak 15-20 yıldır en ufak bir şekilde el sürülmediği için de iyi durumda değiller.

Garajın bünyesinde yer alan araçların büyük bir çoğunluğu hepimizin yakından tanıdığı ve bindiği araçlar olmasının yanında, zor rastlanan bazı modeller de yer alıyor. Öyle ki bazıları için; “Keşke bizim olsa da restore edip şöyle bir kenarda muhafaza etsek” diye de düşünmeden edemedik. Ayrıca periyodik ve genel bazı bakımları yapılıp yola çıkabilecek düzeyde iyi kondisyona sahip güncel modeller de yer alıyor.

Umarız 200 araç içinden siz takipçilerimizin de ilgilendiği araçlar çıkar ve beğenizi kazanmış oluruz. Videomuzu beğenmenizi umuyoruz. İyi seyirler…

200 Araçlık Hurda Garaj videomuzu izleyemiyorsanız tıklayınız

hurda garaj

Facebook Comments