20 yıl önce terk edilmiş 1964 Chevrolet eski haline dönebilecek mi?

0
228
1964 chevrolet belair seramik kaplama detailing

Garaj videoları ve özellikle de terk edilmiş veya toz içindeki garajlar birçok kişinin ilgisini normal araç videolarından daha çok çekiyor diyebiliriz. Biz de bu doğrultuda, daha önce videosunu yayınladığımız Tozlu Garaj ile ilgili farklı bir video hazırlamaya karar verdik. Bu doğrultuda; Yaklaşık 20 yıl önce bu garaja koyulmuş olan 1964 Chevrolet Belair marka aracı sıkışık olan yerinden çıkartarak tepeden tırnağa kozmetik bir bakım yapacağız.

20 yıl önce terk edilmiş 1964 Chevrolet eski haline dönebilecek mi?

1964 Chevrolet Belair Detailing videomuzu izleyemiyorsanız tıklayınız…

Her tarafı toz, güvercin pisliği ve örümcek ağları ile sarılmış olan bu aracı binbir uğraşla önce yerinden çıkarttık, daha sonra çekiciye yükleyerek bakım yapacağımız Ankara/Beşevler’de yer alan Vintage Auto Detailing‘e götürdük. Ardından da en son aşamada seramik kaplama olarak bilinen ince işlemi uygulayabilmek için aracın içini, dışını ve motorunu pırıl pırıl yaptık. Tüm bu işlemlerde de Nasiol markasının çok çeşitli nano yüzey koruma ürünlerini kullandık.

Bu işlemler sırasında ise; araç üstünde uygulanan tüm işlemleri videoda detaylı bir şekilde izah ettik. Seramik kaplama ifadesi ile yanlış olarak bilinen özel nano yüzey koruma kaplamasını, demir tozu temizliğini ve bunun gibi herkesin merak ettiği konuların en önemli detaylarına inmeye gayret ettik. 2 gün süren işlemler sonucunda ise 1964 Chevrolet Belair aracımız pırıl pırıl bir şekilde yeni garajına geri döndü.

2 gün düren temizlik ve kaplama işlemleri sırasında hem yorulduk hem de fazlası ile eğlendik. Yapılan tüm işlemleri de sizlere olduğu gibi aktarmaya gayret ettik. Bir araç için yapılabilecek dün detaylı işlemleri de videomuzda sizlere aktaracağız. Uygulamalar sırasında ürün desteği sağlayan Nasiol’e, uygulama desteği sağlayan Vintage Auto Detailing’e de teşekkür ederiz. Umarız videomuzu beğenirsiniz. İyi seyirler.

1964 chevrolet belair seramik kaplama detailing