Tozlu Garaj’ın hikayesi ne? Hangi araçlar satılık?

Sekizsilindir Youtube kanalımızın en fazla izlenen videolarından büyük bir kısmı; Tozlu Garaj olarak adlandırdığımız, içerisinde 100’ün üzerinde otomobil, kamyon, otobüs ve kamyonetin olduğu gizemli bir depo. İlk Tozlu Garaj videosunu ise 1 yıl önce yayınlamıştık. 2 adet Mercedes’in çalıştırma videosunu içeren bu video, 1.6 milyonun üstünde izleneme aldı. Ayrıca bu videonun yorumlarında garajın gezilmesini ve bir video yapılmasını isteyen birçok istek aldık. Bu istekler üzerine yaptığımız garajın tanıtım videosu da yaklaşık 1.4 milyona ulaşarak 2. en fazla izlenen videomuz olmayı başardı.

Tüm bunların yanında; Dışarıda yer alan Iveco kamyonun kapalı garaja alınması videosu da tahminimizden fazla izlenme alınca ve sizlerden de garajdaki araçların tek tek tanıtılması istekleri tavan yapınca, Tozlu Garaj’ı bir video serisi haline getirmeye karar verdik. Bu serimizi; Garajda yer alan araçların o halleriyle detaylı bir şekilde incelenmesi ve çalışır durumda olanların çalıştırma denemelerinin yapılması temellerine kurduk. Sonuç olarak oldukça fazla beğenildi. Öyle ki serinin en az izlenen videosu bile 1 ayda 100.000 izlenme alacak gibi görünüyor. Serinin şampiyonu ise Fiat Tempra inceleme videosu oldu ve 2 haftada 1 milyon izlendi.

Tabi bu kadar ilgi çekici bir seri ortaya çıkınca sorular da arttı. Bu garaj kime ait?, Garaj nerede? Satılık araç var mı? Garajın hikayesi nedir?, Buradaki araçlara ne olacak? gibi haklı sorularınız birçok izleyiciden tarafımıza geldi. Biz de bu nedenle, Tozlu Garaj hakkında kısa bir bilgilendirme videosu yapmaya karar verdik. Videoda Tozlu Garaj hakkında kafanıza takılan soruları cevaplayacağız. Ayrıca daha farklı sorularınız var ise; Bunları bize videonun yorum kısmından (Youtube) sorabilirsiniz. Bu videomuz ile akıllardaki soru işaretlerini azaltmak istiyoruz. Sorularınızı bekliyoruz.

Tozlu Garaj Hikayesi videomuzu izleyemiyorsanız tıklayınız…

tozlu garaj

Facebook Comments