BMW F30 320İ M Paket | Tüketim, Masraflar, Kronik Sorunlar ve Her Şey

0
5563
bmw f30 320i m paket
bmw f30 320i m paket

Söylemeden Olmaz serimizin bir önceki bölümünde Makyajlı Skoda Superb modelini sizlere tanıtmış, yaklaşık 1 aylık ailecek testimizde bizzat değerlendirmiştik. 2100km boyunca yaşadığımız her şeyi sizlere eksiksiz aktarmaya gayret etmiştik. Bu sayede tüketim, konfor, kullanışlılık gibi belirleyici değişkenleri uzun vadeli yaşanmışlıklarla aktarmıştık. Şimdi ise sıra BMW’nin en çok sataş yapan modeli 3 Serisi’nde. 2015 model BMW F30 320i M Paket ile yaptığımız testte, araç sahibi takipçimiz Baran, 4 yıl boyunca yaşadığı tüm olumlu – olumsuz detayları aktaracak.

BMW F30 320i M Paket videomuzu izleyemiyorsanız tıklayınız…

Daha önceden de birçok farklı BMW modeline sahip olup kullanan takipçimiz Baran, ayrıca BMW’nin en büyük rakipleri Audi ve Mercedes gibi markaların D Segmenti modellerine de sahip olmuş. Yani bir diğer D Segmenti BMW F30 ile rakiplerini güzel bir şekilde mukayese edebilecek kullanım tecrübesine fazlası ile sahip. Bu sadece serimizin kapsama alanı biraz daha genişlemiş oldu.

Videomuzda; BMW F30 320i modelinin gerçek şehir içi, şehir dışı ve ortalama değerlerini, kronik sorunlarını, yaşam alanı ve bagaj hacmi gibi günlük kullanımda dikkat çeken özelliklerini ve öğrenmek isteyeceğiniz birçok detayı sizlere anlatacağız. Bu sayede bu aracı tercih etmek isteyecek bir kişi, videomuzu büyük oranda referans olarak kullanabilecektir diye düşünüyoruz. Umarız videomuzu beğenirsiniz. İyi seyirler.