Bu uyanık! taksi soyguncusu için ne demeli?

İzleyeceğiniz videoda ne bir kaza var ne de bir drift. Olay sadece bir taksinin içerisinde geçiyor ve en azından söz konusu olayda bir otomobil olduğu için bizi kenarından da olsa ilgilendirdiğini düşündük ve paylaşma isteğimiz doğdu.


Taksi içerisinde bulunan soyguncu kendini iyi saklayabilmek için sadece gözleri görünecek şekilde sanki karantinalı bir bölgeye girecek gibi giyinmiş. Ancak bu şekilde sokak ve caddelerde nasıl gezebilmiş nasıl dikkat çekmemiş o da oldukça ilginç. Taksiye bindikten sonra bir süre beklediği anlaşılan soyguncu daha sonra silahını çıkarıyor ve sürücünün başına dayıyor ve parasını istiyor. Ancak bunu yaparken gözden kaçırdığı bir nokta var ki o da oldukça ilginç bir durum yaratıyor.
Soygun girişimi sırasında taksinin arkasında bir polis aracı bulunuyor. Polis memuru anlaşıldığı kadarıyla ya olayı sonradan görüyor ya da görüyor ve durumu merkeze bildiriyor. Daha sonra aracının ışıklarını yakan polis memuru aracından iniyor ve taksinin yanına yaklaşıyor. Soyguncu polisi kapıda görünce büyük bir şok yaşıyor ve kendisine doğrultulan silahın sonucu olarak araçtan usulca inip teslim olmak zorunda kalıyor. Aslında oldukça tedbirli görünen bu soyguncunun işe başlarken etrafını kolaçan etmemiş olması gerçekten de ilginç.

Facebook Comments