BMW Z8 (E52); 100 bin aboneye özel V8 motorlu pırlanta

Sekizsilindir Youtube kanalımız geçtiğimiz yılın aynı günlerinde yaklaşık 8,500 aboneye sahipken, bugün bu sayı 97,000 aboneyi geçti. Kısacası Youtube mecrasında önemli bir sayı olan 100,000 aboneye siz takipçilerimiz sayesinde neredeyse ulaşmayı başardık. Tabi böyle önemli bir sayı söz konusuyken, ona yakışır özel bir araç ve kaliteli bir video da şart diye düşündük. İşte bu nedenle; BMW’nin sınırlı sayıda ürettiği çok özel bir model olan BMW Z8’i siz takipçilerimize uygun gördük.

Ünlü aktör Pierce Brosnan’ın başrölünde yer aldığı “The world is not enough” adındaki James Bond sinema filminin de yıldızlarından olan BMW Z8, 1999 yılında tanıtılıyor ve test edeceğimiz araç da 2000 model. Harika bir kondisyona sahip, rengiyle, performansıyla ve gürleyen sesi ile bizi etkilemeyi başaran BMW Z8’i, İstanbul’un en yeşil bölgelerinden bir tanesi olan Kemerburgaz’da limitlerinde test ettik. Aracın sahibi beyefendi, Z8’ini bir biblo gibi garajda tutma gereği duymuyor ve doyasıya kullanmayı seviyor. Bırakın Türkiye’yi, aracı ile Avrupa turuna bile çıkıyor. Ayrıca Z8’ini limtlerinde ve hızlı bir şekilde kullanmaya da bayılıyor. Kısacası en ufak civatasına kadar aracın hakkını veriyor.

Tabi bu durum bizim için avantaja dönüştü ve bu sayede çok güzel ve özel görüntüler elde ettiğimizi düşünüyoruz. Öyle ki; yemyeşil ve kıvrımlı Kemerburgaz yollarında Z8’in harika ve sinirli atmosferik V8 motoru adeta kükreyerek Sekizsilindir ekibini mest etti. Umarız BMW Z8 hakkındaki duygularımızı size iyi bir şekilde aktarabiliriz ve siz de en az bizim kadar zevk alırsınız videomuzdan. Siz sevgili takipçilerimiz sayesinde ilerlediğimiz bu yolda, nice 100,000 abonelere diyoruz. Bizi izlediğiniz ve bu günlere getirdiğiniz için çok teşekkür ederiz. 🙂

BMW Z8 videomuzu izleyemiyorsanız tıklayınız…

bmw z8 06u0606

Facebook Comments