Honda Civic EF | İşte Tozlu Garaj’ın beklenen aracı

0
38
honda civic ef

Yaklaşık 2 aydır Tozlu Garaj’da yer alan ve uzun zamandır bekleyen araçların inceleme videolarını sizlere sunuyoruz. Bu süreçte, bazı araçlar fazla istek almazken, bazıları da çok ciddi talep gördü. Bunlardan en önde geleni şüphesiz Fiat Tempra modeli oldu. Bu aracın videosu 5 haftalık bir süreçte 1.3 milyon izlenme alarak açıkcası bizi şaşırttı. Fiat Tempra’dan sonra en yoğun istek alan araç ise, tozlar altındaki kıpkırmızı rengi ile 1991 model Honda Civic EF kasa oldu.

Bu araç yaklaşık 20 yıl önce bulunduğu yere getirilmiş ve takoza alınmış. 90’lı yılların oldukça beğenilen ateşli HB araçlarından olan Honda Civic HB, böyle bir araca göre sahip olduğu km değeri ile bizi ciddi şekilde şaşıttı. Tozlar altında olsa da, güvercin gübresinden nispeten uzak kalmayı başarmış olan Honda Civic EF, genel kondisyonu itibari ile de, özellikle Honda tutkunlarının gönlünü fethedebilir.

Biz de aracın genel durumunu ve 20 yıldır bekleyen bir aracın ortam şartlarından nasıl etkilendiğini gösterebilmek için aracı tepeden tırnağa inceleyeceğiz. İçini, dışını, motorunu ve hatta alt kısmını detaylı bir şekilde sizlere göstereceğiz. Ayrıca 20 yıldır çalıştırılmayan motorunu da çalıştırmayı deneyeceğiz. Bakalım sizlerin favorilerinden Honda Civic EF ne durumda? Çalışacak mı? Hep beraber göreceğiz. İyi seyirler.

Honda Civic EF videomuzu izleyemiyorsanız tıklayınız…

honda civic ef