Ana Sayfa ÖNE ÇIKAN Çiçek Abbas Ford Transit | Türk Filmleri’nin vazgeçilmez minibüsü

Çiçek Abbas Ford Transit | Türk Filmleri’nin vazgeçilmez minibüsü

0
44
çiçek abbas ford transit
çiçek abbas ford transit

KM Canavarları serimiz tam gaz devam ediyor ve bu bölümde; eski Türk Filmleri’nde görmeye alışık olduğumuz önemli bir minibüs modeli ile birlikteyiz. 1989 model bir Ford Transit. Özellikle 30’lu ve üstü yaşlara sahip kişilerin çok iyi bildiği bu araç, Çiçek Abbas ve Atla Gel Şaban gibi bir yandan güldüren, bir yandan da düşündüren çok önemli filmlerde kendisini göstermiş, bu filmlerle adeta özdeşleşmiş bir minibüs modeli olmasıyla öne çıkıyor.

Çiçek Abbas Ford Transit Videomuzu izleyemiyorsanız tıklayınız…

KM Canavarları serimize konuk olan araç ise yıllarca Burdur ve ilçesi arasında yolcu taşımacılığı yapmış bir minibüs. Bu nedenle çok ciddi bir km değerine sahip. Anlatılanlardan en az 1.500.000km civarında bir km değere sahip olduğunu tahmin edebiliyoruz. Videomuzda bu anlatılanları sizlere aktarmaya gayret ettik.

Hem Türkiye tarihi için ikonik bir model olması, hem KM Canavarları serimize uygun olması, hem de Türk Filmleri’nde yoğun bir şekilde kendisini göstererek adeta ünlü bir araç haline gelmesi bizler için çok çok önemli. İşte bu nedenle de gerek çekimler sırasında, gerekse de işin kurgu tarafında zevkli zamanlar geçirdiğimiz rahatlıkla söyleyebiliriz. Umarız size de bu zevkli dakikaları aktarabilmişizdir. İyi seyirler dileriz.