Ford Tourneo Connect | Kapak açmadan 902.500km | KM Canavarları

0
56
ford tourneo connect
ford tourneo connect

KM Canavarları serimiz; dolu dolu giden, çok merak edilen ve çok da izlenen bir seri olarak tam gaz devam ediyor. Daha önce bu seride 4 farklı araç ile sizlerin karşına çıktık. Skoda Favorit, Renault Çekici, Ford Granada ve Dizel Tofaş Şahin. 1.5 milyon km’deki Renault çekiciyi saymazsak, diğer 3 araç da 1990 altında model yıllarına sahipti. Ayrıca hepsi de milyon km değerini çoktan geçmişti. Şimdi ise çok daha güncel ve hala yaygın şekilde günlük olarak kullanılan bir model ile karşınızdayız. 2006 Ford Tourneo Connect.

Ford Tourneo Connect videomuzu izleyemiyorsanız tıklayınız…

Aracımız ise milyon km değerine oldukça yaklaşmış ve 902.500km’de. Aslında 13 yıllık bir sürede bu km değerini yaptığı düşünüldüğünde, videoyu yayınladığımız şu günlerde 910.000km’ye yaklaşmış olduğunu da tahmin etmek pek zor değil. Yani bu araç için günler 100km’lerle ifade ediliyor. Durum böyle olunca da, ikinci elde oldukça kuvvetli talep gören böyle bir araç ile ilgili kullanıcı tecrübeleri oldukça dikkat çekecektir diye düşünüyoruz.

Yani işin rengi KM Canavarları serisine doğru kaysa da, aslında bir diğer yeni serimiz “Söylemeden Olmaz” kapsamına da fazlasıyla giriyor. Hal böyle olunca, takipçimiz araç sahibi tarafından tarafımıza önerildiğinde gerçekten de çok heyecanlandık. Çünkü ikinci elde güçlü bir pazara sahip bu tip araçlarda kullanıcının yaşanmışlıkları çok ama çok önemli bir hal alıyor.

İşte bu nedenle de videomuzun çok fazla ilgi çekeceğini düşünüyoruz. Otomobil fiyatlarının patlama yaşadığı şu günlerde, böyle çok yüksek km değerine sahip popüler, güncel ve kullanışlı araçlar hakkında bilgi edinmek gerçekten de çok önemli. Umarız bu tip videolar, bu tip araç sahibi siz takipçilerimize örnek olur ve bilgi ve tecrübelerinizi aktarmak için bizimle en kısa zamanda iletişime geçersiniz. Bu nedenle, sizlerin de KM Canavarı araçlarını büyük bir merakla bekliyoruz. Bizimle Instagram @sekizsilindircom veya facebook @sekizsilindircom hesabımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Umarız aracın sahibi baba ve takipçimiz oğlu ile olan sıcak sohbetimizi ve milyona yaklaşan Ford Tourneo Connect aracı tanıttığımız videomuzu da beğenirsiniz. İyi seyirler.