Ford Focus Taksi Çıkması | 830.000km | KM Canavarları

0
18
Ford Focus Taksi Çıkması
Ford Focus Taksi Çıkması

KM Canavarları serimiz sizlerin de yoğun ilgisi sayesinde tam gaz devam ediyor. Geçtiğimiz bölümde ülkemizin cefasını çekmiş modellerin başında gelen, 1.500.000km’nin üzerinde bir yol katetmiş Ford minibüs’ü, nam-ı diğer Çiçek Abbas Ford‘u sizlere göstermiş, testini de sohbetler eşliğinde yapmıştık. Ondan da önceki bölümde ise; 450.000km civarında yol yapmış, 1.33lt atmosferik benzin motorlu taksi çıkması Toyota Corolla modelini test etmiştik. Şimdi ise 830.000km’deki 1.Jenerasyon 2004 model Ford Focus taksi çıkması ile birlikteyiz. Bakalım Ford Focus mk1 kasa ne kadar iyi bir araçmış?

Ford Focus taksi çıkması videomuzu izleyemiyorsanız tıklayınız…

Sıkı bir takipçimizin gündelik kullandığı araç olan KM Canavarı Ford Focus mk1, taksiden çıktığı gibi duran sarı rengi ve km değerine göre oldukça diri kondisyonu ile bizi gerçekten de şaşırttı. 830.000km olmasına ve neredeyse çok uzun zamandır LPG ile kullanılmasına rağmen görevini eksiksiz bir şekilde yerine getiriyor.

Focus sahibi takipçimizle, testimiz sırasında detaylı bir şekilde bu km değerine sahip bir aracın ne gibi problemler çıkardığını, yakıt tüketimini, kronik sorunlarını, bakım masraflarını, kısacası merak edilen birçok farklı konusunu sahibi ile konuşma şansını elde ettik. Bu sayede ülkemizde de çok sevilen bu aracın, dikkat edilmesi gerekenleri hakkında sizlere detaylı bilgi vermek istedik. Umarız videomuzu beğenirsiniz. İyi seyirler.

Ford Focus Taksi Çıkması
830.000km Ford Focus