Hyundai i20 1.2 Style Panorama | Söylemeden Olmaz

0
104
hyundai i20
hyundai i20

Kasası değişmemiş, sıfır km örnekleri halen satışta olan araçları, tecrübeli sahipleri ile test ettiğimiz “Söylemeden Olmaz” serimizde geçtiğimiz hafta F30 kasa BMW 320i ED modelini test etmiştik. Bu hafta ise; ülkemizde üretilen ve en ucuz B Segment HB araçlardan bir tanesi olan Hyundai i20 Style modeli ile birlikteyiz.

Hyundai i20 Style videomuzu izleyemiyorsanız tıklayınız…

Sahip olduğu özellikler ve fiyatı ile, bu sınıfta baskın bir yere sahip olan Alman B Segment araçlar ile iyi başarılı şekilde rekabet eden Hyundai i20, farklı motor seçenekleri ve zengin donanımı ile birçok kullanıcının tercih ettiği bir araç olmayı başardı. Bize araç ile ilgili tecrübelerini aktaracak olan takipçimiz Enes ise sıkı bir i20 hayranı. Ayrıca bu konuda Türkiye’nin önde gelen i20 gruplarından bir tanesi olan gruba da üye olmasıyla öne çıkıyor. Bu sayede araç hakkında yaşanan birçok gelişmeye hakim. Bunların da büyük bir kısmını bize sürüş sırasında aktarma fırsatı oldu. Aracın donanımı ise Style Panorama olarak geçen orta düzey donanım ve panoramik sunroof seçeneğinden oluşuyor.

Bu sayede rakiplerine göre uygun fiyatı ile dikkat çeken, Türk Tüketicisi nezdinde ulaşılabilir bir araç olmasıyla öne çıkan Hyundai i20 modelini tanımak isteyenler için videomuzun önemli bir kaynak olacağını düşünüyoruz. Yakıt tüketimi, kronik sorunlar, masraflar, sürüş özellikleri, kabin özellikleri gibi çok merak edilen bazı özellikleri bu sayede sizlere tecrübeli kullanıcısı tarafından aktaracağız. Ayrıca sürüş sırasında kendi düşüncelerimizi de aktaracağız. Umarız videomuzu beğenirsiniz. İyi seyirler.

hyundai i20