Mercedes W203 C200 Kompressor | 14.500km | KM CİMRİLERİ

0
326
mercedes w203 kasa c200 kompressor
mercedes w203 kasa c200 kompressor

KM Cimrileri serimizde; model yılına göre çok düşük km değerine sahip, bir nedenle çok fazla kullanılmamış araçları sizlere tanıtmaya gayret ediyoruz. Daha önceden çok değişik marka ve model araçları sekizsilindir Youtube kanalımızda misafir etmiştik. Bu araçların düşük km kalma sebeplerinden dolayı bir şekilde iç – dış hasarları olabiliyordu. Bir kısmı dışarıda muhafaza edildiği için boyası ve içi güneşin yakıcı etkilerinden etkileniyordu. Özellikle güneş yanığı sık karşılaştığımız bir problemdi. KM değerleri düşük de olsa araçlar hırpalanmış gibi görünebiliyordu. Bugünkü konuğumuz ise adeta fabrikadan çıktığı gibi gıcır gıcır duruyor. Özenle muhafaza edilmiş, 2006 model sadece 14.500km’de Mercedes W203 kasa C200 Kompressor.

Mercedes W203 Mercedes C200 Kompressor videomuzu izleyemiyorsanız tıklayınız.

Mercedes W203 kasa, 2000’li yılların başından ortalarına kadar üretilen, premium Alman markanın D segmenti modeli ve sahip olduğu işçilik ve malzeme kalitesi ile dikkat çekiyor. Üzerine bir de neredeyse 0 km kondisyonunda bir örneğini test etmek mümkün olunca, gözlerimiz adeta bayram etti. C kasayı 2000’li yıllarda bayide 0 km olarak incelemiş kişiler olarak, ne kadar iyi muhafaza edilmiş olduğunu görünce şaşkınlığımızı gizleyemedik. Araç o kadar iyi ama o kadar iyi muhafaza edilmiş ki, detaylı bir temizlik sonrası aracı fabrikadan yeni çıkmış gibi sunmak bile mümkün diye düşünüyoruz. Biz ne içte ne de dışta bir hata göremedik.

Testimize konuk olan Mercedes W203 Mercedes C200K, Sekizsilindir Editörü Etem Sayın’ın eski bir arkadaşına ait. Aracı alır almaz gelen haberle aracı görmeye gittik ve hemen çekimi yapıp siz takipçilerimize en ince noktasına kadar sunmak istedik. Gerçekten de bu kondisyonda bir örneğini Almanya’da bile görmek pek mümkün değil diye düşünüyoruz. Ülkemiz gümrüklerinde çok sık rastladığımız ve TASİŞ ihalelerinin vazgeçilmezi olan 203 kasa, özellikle gurbetçi vatandaşlarımızın sıklıkla tercih ettiği bir otomobil modeli olmasıyla dikkat çekiyor. Testimiz sırasında hem aracı detaylı bir şekilde test ettik, hem de pırıl pırıl detaylarını en ince ayrıntısına kadar sizlere göstermeye gayret ettik. Umarız videomuzu ve bu harika aracı beğenirsiniz. İyi seyirler.