Crawler Otağ 600 | MAN TGM 18.290 4×4 | 4×4 Karavan

0
504
crawler otağ 600 karavan man tgm 18.290 4x4
crawler otağ 600 karavan man tgm 18.290 4x4

Eylül 2020’de yayınına başladığımız karavan serimizin ilk bölümünü Ford Transit MK1 Hymercar ile gerçekleştirmiştik. Efsane Transit kasanın karavanını sizlere detaylı bir şekilde anlatmıştık. Şimdi ise çok daha sıra dışı, yeni ve heybetli bir karavana sıra geldi. Crawler Otağ 600 modeli. Bu karavanı sırtında taşıyan dev ise 2017 model MAN TGM 18.290 4×4 kamyon olmasıya öne çıkıyor. Bu müthiş ikili hem güzel bir görünüme, hem de müthiş işleve sahip.

Crawler Otağ 600 – MAN TGM 18.290 videomuzu izleyemiyorsanız tıklayınız.

Crawler Otağ 600 modeli, bir evde ihtiyaç duyulabilecek her şeyi neredeyse eksiksiz bir şekilde barındırmasıyla öne çıkıyor. Sadece 1 veya 2 kişi değil, tam 6 kişi bu tip bir karavan içerisinde hayatını devam ettirebilecek düzeyde yaşam alanına sahip diyebiliriz. Bırakın temel yaşam koşullarını, lüks diyebileceğimiz birçok özellik, stüdyo daire tadındaki bu karavanın bünyesinde yer alıyor. Hatta terasın bile karavan bünyesinde düşünülmesi nedeniyle ikinci bir kata bile sahip demek mümkün görünüyor.

Tabi Crawler Otağ 600 modelinde dikkat çeken bir önemli detay da karavanın, 4×4 çekiş sistemine sahip MAN TGM 18.290 modelinin sırtına yüklenmiş olması diyebiliriz. Aracın hem kamyon hem de 4×4 olması nedeniyle, girip çıkabileceği arazi koşulları oldukça çeşitli. Bu sayede ıssız ve el değmemiş alanlarda güvenli bir şekilde kamp yapmak bu karavan ile fazlası ile mümkün görünüyor. Kısacası adeta bir keşif yani Expedition karavan ile karşı karşıyayız.

Crawler Otağ 600 karavan ve nu sırtlayan MAN TGM 18.290, tabir-i caiz ise adeta mahşer günü için inşa edilmiş gibi bir görünüme sahip. Tabi her şey görünüm değil. Bu tip bir kombinasyonda beklenti hem güzel ve rahat bir yaşam alanı, hem de gidilemeyen yere sorunsuz bir şekilde gidebilmektir diyerek özet geçebiliriz. İşte biz de bu nedenle hem 4×4 kamyonun, hem de karavanın özelliklerini detaylı bir şekilde test ettik. Daş taş, ova bayr demeden geniş bir sahada testimizi gerçekleştirdik. Bu güzel macera sırasında da sizlere merak ettiğiniz her şeyi anlatmaya gayret ettik. Umarız videomuzu beğenirsiniz. İyi seyirler. Takiplerinizi de merakla bekliyoruz :).