Mercedes 600 Pullman Sürüş | Gerçek konfor böyle bir şeymiş

0
87
mercedes 600 pullman

Yaklaşık 2 yıl önce; otomobil testlerinde ilk videomuzda yer alan otomobil, şu ana kadar çekimini yaptığımız belki de en özel araç olmasıyla öne çıkıyordu. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı bünyesinde uzun yıllar kullanılan bu harika otomobil Mercedes 600 Pullman modeliydi. Mercedes’in ürettiği modeller arasında, 300SL Gullwing modeli gibi çok ama çok özel bir yere sahip olan Mercedes 600 Pullman, işte bu nedenle bizim açımızdan da özel bir yere sahip.

Diğer taraftan 2 yıl önce oldukça detaylı bir şekilde incelediğimiz 600 Pullman‘ın kötü hava şartları nedeniyle sürüş testini gerçekleştirememiş, sadece iç, dış ve motor anlatımını yapabilmiştik. Aradan geçen 2 yıl boyunca ise aracın iki sefer bulunduğu garajdan çıkması gerekti. İlk olarak Ankara’da Panora Alışveriş Merkezi’nde sergilendi, ardından da garaj değişikliği nedeniyle yeri değişti. Bu tip bir aracı sadece test için trafiğe çıkarmanın sakıncaları da düşünüldüğünde, garajdan çıkartıldığı zamanlar test sürüşü için fırsat dolu zamanlar oldu. Ancak kısıtlı süre nedeniyle de tam olarak isteiğimiz çekimleri yapamadık. Bu nedenle iki, hatta arada yaptığımız bazı çekimleri 3 çekimi birleştirerek size bir Mercedes 600 Pullman sürüş bölümü hazırladık.

Sürüşümüz sırasında aracın hem ön, hem de arka kısmını test etme şansımız oldu. Üstelik konforu ile öne çıkan bu aracı test ettiğimiz yerlerde oldukça bozuk yollar da yer alıyordu. Siz takipçilerimiz aracın sürüş testi için 2 yıl beklettiğimiz için özür diler, iyi seyirler dileriz…

Mercedes 600 Pullman Sürüş videomuzu izleyemiyorsanız tıklayınız…

mercedes 600 pullman