Klasik Araç Festivali 2019 | 600 araç nasıl geldi? Nasıl gitti?

28-29-30 Haziran 2019 tarihleri arasında İstanbul’da Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 2.’si gerçekleştirilen Uluslararası Klasik Araç Festivali katılımcıları arasında yer aldık ve standımızda da dev bir özel yapım 1982 model Mercedes Unimog yer alıyordu. Siz takipçilerimiz de Sekizsilindir standına büyük ilgi gösterdiniz ve bizleri çok mutlu ettiniz. Bu nedenle tüm takipçilerimize ayrı ayrı teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Diğer taraftan 600 aracın katılım sağladığı bu festivali, sizlere bir video ile detaylı bir şekilde göstermek isterdik ancak bu kadar büyük ve hareketli bir birlikteliği hem çekmek, hem kurgulamak hem de akıcı ve hızlı bir şekilde sizlere sunmak pek de mümkün değildi. Ayrıca bu tip tanıtımların biraz can sıkıcı ve tekdüze olduğunu düşünüyoruz.

Ancak bir yandan da; sizlere bu konuda dolu ve farklı bir içerik yapma isteğimiz yer alıyordu. Benzer bir içeriği Anadol Standı’nı gezerek ve Anadol Böcek modelini sizlere tanıtarak geçtiğimiz haftalarda yapmıştık. Ancak bu tip bir tanıtım festival genelini kapsamadığı için daha değişik ve merak uyandırıcı bir video ile sizlerin karşısına çıkalım istedik.

Videomuzun konusu ise; Kimisi çekici üstünde ve kimisi de sürülerek, kamyondan, otobüse, otomobilden traktöre tam 600 adet farklı tipteki aracın farklı illerden festivale nasıl geldiği, nasıl bir hazırlık ile fuar alanına yerleştirildiği, yapılan hazırlıklar ve sonrasında da bu kadar aracın festival alanını nasıl terk ettiği ile ilgili olacak. Tabi bu sırada bazı araçları da sizlere çok kısa bir şekilde tanıtacağız.

Bakalım bu hummalı çalışmayı sizlere videomuzda iyi bir şekilde aktarabilecek miyiz? Yaşadıklarımızı hissettirebilecek miyiz? Umarız videomuzu beğenirsiniz, iyi seyirler.

Klasik Araç Festivali 2019 | 600 araç nasıl geldi? Nasıl gitti? videomuzu izleyemiyorsanız tıklayınız…

Facebook Comments