Anadol Böcek; Devam etse ilk yerli SUV o olabilirdi

0
147
anadol böcek

Seri üretim ilk Türk otomobil markası olan Anadol, 25 yıllık üretim hayatı boyunca birçok farklı model ile Türk İnsan’nın karşısına çıktı. Kimileri çok ciddi miktarda üretilirken, kimileri oldukça sınırlı sayıda tüketicilerin beğenisine sunuldu. Daha önceki yayınlarımızda, en çok üretimi yapılan Anadol SL modelini test ettiğimiz gibi, en az üretilen modellerden bir tanesi olan ilk Türk Spor Otomobili Anadol STC’yi de detaylı bir şekilde test etme şansımız olmuştu. Şimdi ise; serinin şüphesiz en ilginç aracı olan Anadol Böcek modelini inceleyip, Anadol konusunda en bilgili insanlardan bir tanesi olan Gürcan Nalbur ile sohbet edeceğiz.

İnceleme ve sohbetimizi ise; Bizim de dev bir özel yapım 1982 model Mercedes Unimog ile katılım sağladığımız Klasik Araç Festivali’nde gerçekleştirdik. Sohbetimiz sırasında hem Anadol Böcek hakkında bilgi aldık ve aracın detaylarını öğrendik, hem de çok güzel işlere imza atan ve Gürcan Nalbur’un yöneticisi olduğu Anadol Otomobil Klubü’nün standında yer alan Anadol modelleri ile kısa bir tarih turu yapma fırsatı bulduk. Üretilen tüm Anadol modellerinin en can alıcı detaylarını kendisinden dinleme fırsatı bulduk. Yaşadığımız bu anları da bir video ile siz takipçilerimize aktarmak istiyoruz.

Yaptığımız bu ziyaret sırasında, Otopark.com’dan Sinan Koç ile de karşılaştık. Anadol Böcek konusunda kendisi ve konunun en iyi bilenleri ile kısa ama eğlenceli bir sohbetimiz oldu. Bu kısa ama güzel sohbeti de videomuzda sizlerle paylaştık. Umarız Anadol Böcek inceleme ve Anadol tarihini kısaca özetlediğimiz videomuzu beğenirsiniz. İyi seyirler.

Anadol Böcek videomuzu izleyemiyorsanız tıklayınız…

anadol böcek