BMW E34 5 Serisi | Bu kadar temizi kaldı mı?

0
57
Bmw E34 520i
Bmw E34 520i

Bugüne kadar BMW’nin birçok farklı modelini test ettik ve sizlere tanıttık. Bunlardan en özeli ise şüphesiz James Bond filmlerinde de oynamış olan Z8 modeliydi. Ayrıca E31 kasa 850Ci testinin de yeri bizde ayrıdır. Hatta 1940’lı yıllara ait 327 modelini bile test etmiştik. Bir diğer efsane kasa E30 ve onun kadar efsane versiyonu M3 incelememizde de ayrı bir zevk almıştık. Şimdi ise; BMW’nin adına çok şeyler katmış, birçok kişinin de hala hayran olduğu BMW E34 kasa 5 Serisi incelemesi gerçekleştireceğiz.

BMW E34 5 Serisi videomuzu izleyemiyorsanız tıklayınız…

Gençlik hayallerimizde başı çeken bu otomobilin, çok iyi muhafaza edilmiş bir örneği ile karşılaşma fırsatını yakaladık. Bu araç BMW E34 5 Serisi’nin en fazla satış yapan versiyonu 520i ve mevcut sahibi de ilk sahibinden aracı geçtiğimiz yıl satın almış. İşin güzel tarafı, 520i’mizin kaportasında boya bile yok. Bu kadar diri, orijinal ve sağlam kalmış E34 kasa bulmak herhalde imkansıza yakın olsa gerek.

Yapacağımız testte hem E34 kasa 5 Serisi tarihinden bahsedeceğiz, hem de incelemesini yaptığımız aracın detaylarını sizlere mümkün olduğunca aktaracağız. Ayrıca sahibinin aracı nasıl aldığını ve araç ile yaşadığı bazı ilginç anılarını hep beraber dinleyeceğiz. Umarız videomuzu beğenirsiniz. İyi seyirler.