Dakar 6×6 ve Madmax 6×6 arazide | Yola ihtiyaçları yok

0
218
dakar 6x6 ve madmax 6x6 arazide
dakar 6x6 ve madmax 6x6 arazide

Geçtiğim günlerde Iveco Magirus 6×6 kamyonlarımızın, TPAO (Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı) tankerlerinden, Dakar ve Madmax temalı kamyonlara dönüşümü ile ilgili videomuzu sizlere sunmuş, araçların son hallerini sizlere göstermiştik. Şimdi ise sıra; yeni adlarıyla ve halleriyle Dakar 6×6 ve Madmax 6×6 kamyonların arazide nasıl bir performans göstereceği.

Dakar 6×6 ve Madmax 6×6 Arazide videomuzu izleyemiyorsanız tıklayınız…

Hatırlanacak olursa; Tanker 6×6’ları satın aldıktan sonra genel bakımlarını yapmış ve tanker kısmını sökmeden araziye girmiştik. Bu sayede hem araçların genel kondisyonunu, hem de o halleri ile olan o zamanki arazi performanslarını görme fırsatına kavuşmuştuk. O günden beri sıkı bir çalışma sonrası adeta yeniden doğan, teknik olarak arazi için daha da iyi bir hale getirilen her iki aracın ilk denemelerini bu sayede yapmış olacağız.

Ancak yolumuz uzun ve bu seri aynı hızla devam edecek. Hem araçlara arazi sürüşü denemeleri sonrası yeni modifikasyonlar yapılacak, hem de bu farkların deneneceği yepyeni ve bambaşka içerikler eklenecek. Bakalım 6×6’lar daha ne kadar dönüşecek? Hep beraber göreceğiz. Ama ilk olarak yeni halleri ile arazi performanslarını bir görelim. İyi seyirler 😉

Sekizsilindir Youtube kanalı linki…