VW Amarok | Üretici korkusu olmadan güncel araç testleri

0
91
vw amarok
vw amarok

Sekizsilindir.com ve Sekizsilindir sosyal medya kanallarımızda bu güne kadar çok farklı yazılar, çok farklı test videoları yayınladık. Genellikle Klasik ve erken klasik araçları incelememizin yanında, çeşitli deney ve tahta anlatımı videoları ile de sizlere çeşitli bilgiler vermeye gayret ettik. Şimdi ise yeni ve sürekli devam etme potansiyeline sahip yeni bir seriye başlıyoruz. “Söylemeden Olmaz” olarak adlandırdığımız bu serimizde; Kasası henüz değişmemiş ya da en fazla makyajlanmış araçları sizlerin tecrübelerini de katarak detaylı bir şekilde inceleyeceğiz. Bu sayede güncel modelleri, üretici korkusu olmadan her şeyi ile tüm takipçilerimize aktarabileceğiz. Testimizin ilk konuğu ise; Sekizsilindir kurucusu Etem Sayın tarafından uzun zamandır kullanılan 2015 model VW Amarok modeli olacak.

VW Amarok videomuzu izleyemiyorsanız tıklayınız…

Daha sonraki testlerde ise, siz takipçilerimizin araçlarını da yoğun bir şekilde bekliyoruz. Bu sayede, markaların temin ettiği, kullanıcı birikimi taşımayan, kimi zaman yanlı ve reklam kokan testler yerine, gerçekten de kullanıcısı tarafından uzun süreli test edilmiş araçlar hakkındaki engin birikimi iyisiyle kötüsüyle görebileceğiz. Özellikle de yaşanan kötü tecrübelerinizi çok merak ediyoruz. Ayrıca fabrika tüketim değerleri yerine, bir aracın uzun yol, şehir içi ve karma tüketim gerçek değerlerini de sizlerden duyma şansımız olacak.

Tabi değerlendirmemiz sadece bunlarla da sınırlı olmayacak. O aracın tecrübe edilen motor ve şanzıman özelliklerini, konfor düzeyini, fren, yol ve tutuş gibi sürüş özelliklerini, serviste yaşananları, kronik sorunlarını ve çeşitli maliyet unsurlarını da en ince noktasına kadar yüzbinlerce kişiye anlatabileceksiniz. Umarız bu yeni serimizi beğenir, sizler de sonuna kadar katkıda bulunursunuz.

Tabi videoda sizin aracınızdan var ise ve tecrübelerinizi yorum ile aktarmak isterseniz, onları da merakla bekliyoruz. İşte ilk bölüm, VW Amarok, iyi seyirler…

Not: Siz de kasası henüz değişmemiş aracınızla ilgili olarak tecrübelerinizi paylaşmak istiyorsanız bize aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz. Ankara’da bulunan araçlar önceliğimizdir. Ayrıca aracınıza gerçekten hakimseniz talepte bulunmanızı rica ederiz. Aracın modelini, resimlerini ve detaylarını da belirtirseniz seviniriz. Sorun yaşanmış araçlara öncelik tanıyacağımızı da belirtmek isteriz. Teşekkürler.

  • e-posta: info@sekizsilindir.com
  • Instagram: @sekizsilindircom
  • Facebook: @sekizsilindir.com

Bu video da ilginizi çekebilir; Gündelik Mercedes W140 S320 L kullanmak