Suikastte patlatılmış araç | Tozlu Garaj’ın en gizemlisi

0
2883
suikastte patlatılmış araç
suikastte patlatılmış araç

Tozlu Garaj serimiz 2 yılın üstünde bir süredir tam gaz devam ediyor ve bu güne kadar 27 video ile de önemli bir başarı elde etti. Her bölümü ilgi ile izlenen seride daha yapılacak çok işimiz var. Diğer taraftan garajda çok fazla merak uyandıran, oldukça gizemli bir araç da yer alıyor. Altında kocaman bir delik olan, neredeyse tamamen yanmış 1.jenerasyon, tahminen 1990 model bir Chevrolet S10 Tahoe. Araç yaklaşık 25 yıl önce Tozlu Garaj’a getirilmiş. Açık artırma ile devlet ihalesinden satın alınmış. İhale öncesinde yetkililere bu aracın nasıl bu hale geldiği sorulduğunda ise; suikastte patlatılmış araç olduğu yetkililer tarafından açıklanmış.

Suikastte patlatılmış araç videomuzu izleyemiyorsanız tıklayınız…

Sonrasında ise bu gizemli ve suikastte patlatılmış araç, Tozlu Garaj’ın gizemli sahibi tarafından satın alınıyor. Diğer taraftan videonun çekim aşamasında bazı ilginç bilgilere ulaştık ve bu nedenle videoyu 2. kez çekmek durumunda kaldık. Çünkü bu bilgiler olayın garaj sahibine aktarıldığından farklı ya da eksik olduğunu gösteriyordu. Tabi tüm bunların ışığında, çok daha gizemli bir durumun söz konusu olduğu da aşikar.

İşte biz de bugün; bu ilginç suikasti hem sizlere hatırlatacağız, hem de 28 yıl önce bombalı bir suikast sonucu patlatılmış bir aracı detaylı şekilde inceleyeceğiz. Bu sayede bir bombanın araca vereceği zararları görme şansını yakalayacağız. Açıkçası böyle bir inceleme bazı takipçilerimize gereksiz bile gelebilir ancak suikastte patlatılmış araç bulup da incelemeden geçmek istemedik. Biz çok ama çok merak ettik. Hem böyle bir aracı bulmak imkansız, hem de izlemesi. Kendinize şu soruyu sormalısınız. Böyle bir aracı bir depoda görsem, hikayesini öğrensem, bakmadan geçer miydim? Tabi olayı da detaylı bir şekilde sizlere analatacağız. İyi seyirler.

suikastte patlatılmış araç
Chevrolet S10 Tahoe