Toyota Corolla E140 1.6 LPG | 1 Milyon KM | KM CANAVARLARI

0
282
Toyota Corolla E140 2008 km canavarları
Toyota Corolla E120 2008 km canavarları

KM Canavarları serimizde çok yüksek km değerlerin ulaşamış çeşitli araçları sizlere detaylı bir şekilde tanıtıyoruz. Daha önceden farklı modellerle sizlerin karşısına çıkmıştık ve sevilen ve bilgi edinilen bir seri olmasıyla dikkat çekiyor. Bu seri sayesinde farklı modellerin ne gibi kronik sorunlara sahip olduğunu, nasıl masraflar çıkarttığını sizlere gösterme fırsatını yakalıyoruz. Kısacası 2.elde bu tip bir araç almak isteyen kişi videolarımızı referans alabiliyor. Tabi söz konusu olan çok yüksek km değerlerine sahip olan araçlar olunca, karşımıza çıkan araçlar da ağırlıklı olarak taksi çıkması modeller oluyor diyebiliriz. Ancak bugün tanıtacağımız araç çıkma değil hala faal bir taksi. 1 milyon km değerine sahip, 2008 model bir Toyota Corolla E140 kasa 1.6lt ve LPG’li.

KM Canavarı Toyota Corolla E140 videomuzu izleyemiyorsanız tıklayınız.

Aracın sahibi Furkan ve babası ile beraber taksiyi işletiyorlar. Başından binbir türlü macera geçmiş olan Toyota Corolla E140 kasa taksi, çeşitli motor işlemleri gördüğü gibi, büyük de bir kazaya karışmış. Genel anlamda temiz bir yapıya sahip olsa da, açıkça görünen bazı kozmetik detaylar bize; Yıkılmadım, Ayaktayım sözlerini ve şarkısını hatırlattı. Ancak bu kozmetik detaylar sizleri yanıltmasın çünkü araç hala tıkır tıkır görevinin başında ve sahiplerine de başarılı bir şekilde hizmet ediyor.

KM Canavarı 1 Milyon km Toyota Corolla E140 videomuzda; hem sizlere aracın başından geçenleri detaylı bir şekilde anlatacağız, hem de aracın her noktasına hakim sahibi Furkan ile milyon km’lik serüven boyunca tecrübe edilen detayları paylaşacağız. Bu sayede bu tip bir aracı satın almak isteyen insanlar için güzel bir referans olacağını düşünüyoruz. Tabi satın alındığı gün LPG takılan bir araç olması nedeniyle de, 1.6 motorun LPG ile olan imtihanını sizlere göstermiş olacağız. Umarız videomuzu beğenirsiniz. İyi seyirler.