Hyundai Accent Era 1.6 LPG | 910.000km | KM Canavarları

0
263
2006 hyundai accent era 1.6 lpg
2006 hyundai accent era 1.6 lpg

Video serilerimiz içerisinde en fazla ilgi çeken serilerden bir tanesi şüphesiz KM Canavarları olmasıyla dikkatimizi çekiyor. Sizler bu seriyi, adeta ayrı bir heyecan ile takip ediyorsunuz. Ancak bu seride araç bulmak da bir o kadar zor. Çok fazla km canavarının trafikte olduğunu düşünmemize rağmen yüksek km değerine sahip araçları bulmak çok da kolay değil. Açıkçası bazı araç sahipleri yüksek km değerinin ortaya çıkmasını çok da istemiyorlar. Ancak km değerini göğsünü gere gere söyleyen araç sahipleri de yok değil. Daha önce bu serimizde çok farklı araçları sizlere tanıtmıştık. Şimdi ise serinin belki de en merak edilen ve istenen aracı olmaya aday; 910.000km’deki 2006 model Hyundai Accent Era ile birlikteyiz. Üstelik aracın motor kapağı bile daha açılmamış. Motorda hiçbir işlem yapılmamış.

Hyundai Accent Era videomuzu izleyemiyorsanız tıklayınız.

Milyon km’ye yaklaşmış bir araç olmasına rağmen kondisyonu ile bizi şaşırtmayı başaran km canavarı Hyundai Accent Era, takipçimiz, ilk sahibi Sedat ve babası tarafından özenle kullanılmış. Araca gözü gibi bakan baba oğul, bir araç nasıl kullanılır, nasıl özenle bakılır adeta ders verircesine bu aracı muhafaza etmeyi başarmışlar. Tam 14 yıl Ankara sokaklarında taksi olarak kullandıktan sonra da, gündelik ara sıra kullanılmak üzere ilk alındığı haline döndürülmüş. Böyle bir aracı ve onun özenli şöförlerini bulmuşken, araç hakkında her şeyi sorduk ve olabilecek birçok bilgiyi kendilerinden öğrendik.

Milyon km değerine sahip bir Hyundai Accent Era ile yıllar boyunca ne gibi sorunlar ortaya çıkmış, başına neler gelmiş hepsini oğul Sedat’tan en ince noktasına kadar öğreneceğiz. Bu sayede, bu tip bir aracı satın alacak kişiler bilgiye doymuş olacaklar diye düşünüyoruz.

Otomobil fiyatlarının adeta ok gibi fırladığı şu günlerde, ekonomik özellikleri ile öne çıkan, hem alırken ucuz, hem de işletirken ucuz bir araç olan Hyundai Accent Era detaylarını sizlere detaylı bir şekilde aktaracağız. Tabi tüm bunların yanında bir taksicinin araç ile yaşadıklarını, yolcuların böyle bir araca yaklaşımını da aktarmayı unutmayacağız. Hem bilgi dolu, hem de eğlenceli bir video oldu. Umarız videomuzu beğenirsiniz. İyi seyirler.