Yeni VW Crafter Panelvan fiyatları açıklandı

Yeni kasası 1.5 yılın üstünde bir zaman önce tanıtılmasına rağmen ülkemize bir türlü gelmek bilmeyen yeni VW Crafter sonunda Türkiye’de satılmaya başlandı. Diğer taraftan şimdilik sadece yolcu değil de yük taşıma amacına sahip olan versiyonun, yani yeni VW Crafter Panelvan fiyatları açıklandı. 14+1’den 22+1’e kadar olan Servis ve Okul versiyonları ise eski kasa tipi ile satılmaya devam ediliyor.

Bu arada Yeni VW Crafter Panelvan modelinde en dikkat çekici nokta olarak; VW Amarok modelinde de kullanılan ZF üretimi 8 ileri tork konvertörlü otomatik şanzımanın artık Crafter modelinde de kullanılıyor olması gösterilebilir. Ayrıca bir önceki kasada da sunulan 2.0lt turbo-dizel motor artık 140ps (tek turbo) ve 177ps (bi-turbo) olarak 2 farklı güç seçeneğine sahip.

6 ileri manuel şanzıman ve önden çekiş sistemi ile sunulan yeni VW Crafter Panelvan’da otomatik şanzıman seçeneği her 2 motor gücü için de yer alıyor olsa da fiyatları henüz açıklanmadı. Belirtilen fiyatlar 6 ileri manuel şanzıman seçeneği için geçerli. Modelde Orta ve Uzun olarak 2 farklı şasi seçeneği yer alırken, Comfort ve Comfort Plus olarak da 2 farklı donanım seçeneği sunuluyor.

Yeni VW Crafter Panelvan fiyatları şu şekilde yer alıyor;

Yeni VW Crafter Panelvan fiyatları

Yeni VW Crafter Panelvan teknik özellikleri

yeni vw crafter panelvan fiyatları
Yeni VW Crafter Panelvan teknik özellikleri

yeni-vw-crafter-panelvan-fiyatları

Yeni VW Crafter Panelvan resmi sitesi için tıklayınız;

Facebook Comments