Opel Omega detailing sonrası eski haline dönebilecek mi?

Tozlu Garaj’da yer alan çok çeşitli araçları mevcut halleri ile incelememiz yanında, bazılarının detaylı temizlik videolarını da fırsat buldukça yayınlamaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz yıl bu zamanlar; Toz içindeki 64 model Chevrolet Belair marka aracı bulunduğu yerden çıkartıp, Nasiol ürünlerini kullanarak Vintage Detailing’de ilk günkü parlaklığına getirmeyi başarmıştık. Geçtiğimiz haftalarda ise; bu sefer Mazda 626 aracımızı Tozlu Garaj’dan çıkartmış ve bir akaryakıt istasyonunda yıkatmış ve pırıl pırıl hale gelişini izlemiştik. Şimdi ise sıra Opel Omega detailing işleminde.

Yaklaşık 14 yıl önce Tozlu Garaj’a getirilen, ancak en az burada yer alan ve 25 yıldır bekleyen diğer araçlar kadar kötü bir şekilde kirlenen, gösterişli lacivert renginden eser kalmayan aracı, daha önceden incelemiş ancak çalıştırmayı başaramamıştık. Yapılacak detaylı temizlik işlemi sırasında ihtiyaç olacağını düşünerek aracı basit bir şekilde tamir ettirdik ve çalışma sorununu da böylece çözmüş olduk. Bu durumdan videomuzda da bahsediyoruz.

Diğer taraftan Mazda 626’ya uyguladığımız basit temizlik işleminin aksine, Opel Omega’yı çok profesyonel bir şekilde Vintage Detailing’in hünerli ellerine teslim edeceğiz. Sadece otomobil değil, uçak ve helikopter gibi önemli ve çok pahalı hava taşıtlarının detaylı temizlik uygulamalarında da büyük tecrübeye sahip Vintage Detailing, bakalım üzerinde her türlü kirin bulunduğu aracımızı ilk günkü kozmetik kondisyonuna kavuşturabilecek mi? Özellikle güvercin gübrelerinin aracın boyasına ne gibi etkilerinin olduğunu, zarar verip vermediğini  çok merak ediyoruz. Sonuçları hep beraber göreceğiz. İyi seyirler…

Opel Omega detailing videomuzu izleyemiyorsanız tıklayınız…

opel omega detailing

Facebook Comments