Mazda 626 temizlik sonrası nasıl oldu?

Tozlu Garaj’ımızda bugüne kadar birçok video çektik ve yaklaşık 15 adet videoyu da sizlere sunduk. Tabi söz konusu olan garajın adından da anlaşılacağı gibi yoğun bir tozlanma olunca, siz takipçilerimiz artık haklı olarak homurdanmaya başladınız. Anlaşılan o ki, yuttuğumuz tozu sizlere de tattırmayı başardık :). İşte bu nedenle; tozlu araç incelemelerinin yanında, incelediğimiz araçların yıkanma ve detaylı temizlik videolarına da yer vereceğiz. Bu doğrultuda sıradaki videomuz; geçtiğimiz günlerde incelemesini de yaptığımız 1991 model Mazda 626 temizlik videosu.

Güvercin gübreleri ve yoğun bir toz tabakası ile bezenmiş olan Mazda 626, yaklaşık 22 yıl önce Tozlu Garaj’a getirilmiş ve o günden beri de bu şekilde bekliyordu. Kapalı bir hangarda olmasına rağmen 22 yılın verdiği tüm kirlenmeyi de üzerinde taşıyordu. Artık ilk günkü temizliğinde olmayı hak eden aracımız, daha önce Tozlu Garaj’dan çıkartıp pırıl pırıl yaptığımız Mercedes 190D, Mercedes 200D ve seramik kaplama ile kendinden geçen 1964 Chevrolet Belair gibi bir serinin devamı olacak.

İç-dış temizlik olarak nitelendirebileceğimiz basit bir temizlik ile kendine getireceğimiz Mazda 626’nın daha önceden satılık olduğundan da bahsetmiştik. Takipçilerimizden yoğun ilgi göre aracın fiyatını ise; sizlerden gelen talepler sonucu belirlemeye karar verdik. Bu doğrultuda garaj sahibi tarafından 32.000TL fiyat tespit edildi. Bu arada aracın çekme belgeli olduğunu, ruhsat alıp trafiğe çıkabilmek için de yaklaşık 2.500TL TUV Türk muayene ücreti çıkacağını belirtmeden geçmeyelim. Satın alacak takipçimizle de aracın tanıtım testini yapmayı dört gözle bekliyoruz. Umarız videomuzu beğenirsiniz .İyi seyirler.

Mazda 626 temizlik videomuzu izleyemiyorsanız tıklayınız…

mazda 626 yıkama tozlu garaj

Facebook Comments