Ana Sayfa ÖNE ÇIKAN Iveco Magirus 6×6 Arazi | 15.8lt V10 ile çamurda Offroad

Iveco Magirus 6×6 Arazi | 15.8lt V10 ile çamurda Offroad

0
100
iveco magirus 6x6 arazide

6×6 serimiz tam gaz devam ediyor. Hatırlanacak olursa daha önceki bölümlerimizde TPAO (Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı) ihalesinden 2 tane 15.8lt V10 silindir hava soğutmalı Iveco Magirus tanker satın almıştık. yaşadıklarımızı a sizlere bir video ile aktarmıştık. Bu video, 6×6 serimizin ilk videosu olmuştu. Ardından bu 2 tankeri servise götürmüş ve genel bakımını yaparak satın alma sonrası ilk çalıştırmayı yapmıştık. Bunu da sizlere videomuzla aktarmıştık. Şimdi ise sıra dev V10 motorlu Iveco Magirus 6×6 arazi performansını görmekte.

Sevgili takipçilerimiz, artık V8 silindir ve motor temalı t-shirt ile benzeri ürünleri https://dukkan.sekizsilindir.com/ adresinde sunmaya başladık. Hepinizi bekleriz 😉

Ancak şunu da belirtmeden geçmeyelim. Araçların şu ana kadar sadece motor, şanzıman ve diferansiyel yağları değişti ve esas mekanik bakımları henüz yapılmadı. Sonuçta serimiz uzun bir maraton ve birçok farklı videoyu sizlerle paylaşacağız. Hatta araçlar bu halleriyle kalmayacak, üstüne bir de her ikisi de farklı ve ilginç konseptlerle karşımıza çıkacaklar. Ara ara sizlere projeler ne durumda aktarmaya devam edeceğiz.

Daha sonraki bölümlerde ise tekrar araziye çıkacak, araçların yeni halleri ile bu videodakine göre ne kadarlık bir arazi kabiliyeti farklı oluşmuş hep beraber göreceğiz. Umarız serimiz sizlerin daha da büyük beğenileriyle devam eder. İyi seyirler.

Iveco Magirus 6×6 Arazi videomuzu izleyemiyorsanız tıklayınız…

Iveco Magirus 6×6 Arazide