Mercedes Travego S | Her Dönemin Bir Sevgilisi Vardır Kaptanlarda

0
1813
mercedes travego s 2015
mercedes travego s 2015

Siz değerli takipçilerimizin de bildiği gibi sekizsilindir Youtube kanalımızda sadece otomobiller değil, ayrıca çok çeşitli ağır vasıta modellerine de yer veriyoruz. Özellikle otobüs videolarımızı büyük zevk alarak çekiyor ve yayınlıyoruz. Sizler de bugüne kadar yayınladığımız otobüs modellerine büyük ilgi gösterdiniz. Daha önceden ülkemize adını altın harflerle yazdırmış olan Mercedes Benz O302, O303 ve O403 gibi efsane otobüs modelerini sizlere tanıtmıştık. Ayrıca Setra 411 HD Top Class ve GMC Bluebird gibi benzerlerine zor rastlanır modelleri de kanalımızda yer alıyor. Şimdi ise günümüzün en önemli otobüs modellerinden bir tanesi olan Mercedes Travego S ile zevkli bir video çekme şansını elde ettik.

Mercedes Travego S videomuzu izleyemiyorsanız tıklayınız…

Hatırlanacak olursa, daha önceden videosunu çektiğimiz O303 modeli Esadsaş firmasına aitti. Türkiye’nin en büyük otobüs firmalarından bir tanesi olan Esadaş, birçok farklı nostaljik otobüse sahip. Tabi bu arada çok zengin otobüs parkları, Türkiye’nin en büyük Mercedes Travego filolarından bir tanesine de ev sahipliği yapıyor. Mercedes harici otobüs kullanmayan Esadaş, bu sayede markanın en önemli müşterilerinden bir tanesi konumunda yer alıyor.

Hal böyle olunca, firmanın elinde çok farklı modeller yer alıyor. Farklı yıl ve versiyonlarda Mercedes Travego modellerinin yanında, Tourismo ve Setra modelleri yer alıyor. Bu arada Setra’nın da bir Mercedes markası olduğunu belirtmekte fayda var. İşte biz de bugün, firmanın değer verdiği modellerden bir tanesi olan 2015 model Travego S modelini sizlere tanıtacağız.

Mercedes Travego S versiyonu ise otobüs kaptanları tarafından çok ama çok beğenilen bir araç. Hani bazı modeller vardır, yenisi çıksa bile o model özlenir ve dört gözle aranır ya, işte Travego S de aynen böyle bir model olmasıyla öne çıkıyor. İşte biz de bugün, bu aracın neden bu kadar özel olduğunu sizlere izah etmeye çalışacağız. Tabi bu anlatımları, daha önceden Mercedes O303 testinde kalbimizi kazanan, Esadaş firmasının tecrübeli kaptanı Kerem Gödekmerdan ile birlikte gerçekleştireceğiz. Kendisi Travego S modelinin neden bu kadar özel olduğunu bizlere detaylı bir şekilde izah edecek. Umarız videomuzu beğenirsiniz. İyi seyirler.

mercedes travego s 2015
Mercedes Travego S