Behzat Ç Amirin Kırmızı Vosvos | VW Beetle 1303 | Ünlü Araçlar

0
247
behzat ç kırmızı vosvos vw 1303
behzat ç kırmızı vosvos vw 1303

Ünlü Araçlar serimizde daha önce Kurtlar Vadisi dizisinde ve filminde oynamış 2 farklı aracı sizlere tanıtmıştık. İlk olarak dizide yer alan Süleyman Çakır karakterinin BMW L7’si, ardından da Irak filminde kullanılan Pi Makina imalatı replika Hummer’lar konuğumuz olmuştu. Şimdi ise tabir-i caz ise kulvar değiştiriyoruz ve bu seferki konuğumuz, Bir Ankara Polisiyesi; Behzat Ç dizisinde sık sık yer alan kırmızı Vosvos ile birlikteyiz.

Behzat Ç Amirin Kırmızı Vosvos videomuzu izleyemiyorsanız tıklayınız.

Behzat Ç amirin kızı Berna’ya satın aldığı kırmızı Vosvos’u, dizinin fanatikleri gerçekten de çok iyi bilirler. Araç adeta dizinin bel kemiğiydi ve duygular konuya öyle yoğun bir şekilde yüklenmişti ki; birçok kişi araç sahne aldığında gözyaşlarını tutamazdı. Açıkçası Türk dizi ve sinema tarihinde bir başka araca bu derece duygu yüklü bir görev verildiğine biz şahit olmadık. Dizinin daha ilk bölümünde kendisini gösteren ve sık sık adından söz edilen kırmızı Vosvos, adeta gizli bir başrol oyuncusu gibi arka planda yer alıyordu.

Behzat Ç amirin kırmızı Vosvos’u ise daha önce yaptığımız bir çekimde, 6×6’ların dağ macerasında tanıştığımız bir takipçimizin kuzenine ait. Bizimle iletişime geçen takipçimiz Yusuf, kuzeni Emre ile bizi tanıştırdı ve biz de büyük bir heyecanla aracı çekme fırsatını yakaladık.

Behzat Ç amirin vazgeçilmezi kırmızı Vosvos videomuzda; hem aracın satın alınma hikayesini sizlere aktardık, hem de dizinin çekildiği yer olan Ankara’yı araçla turlayarak dizinin çarpıcı bazı sahnelerini ve Ankara’nın önemli noktalarını sizlere gösterme şansını yakaladık. Ayrıca aracın özelliklerinden de kısaca bahsettik. Çok zevkli saatler geçirdiğimiz çekim saatlerini umarız sizlere güzel bir şekilde yansıtabilmişizdir. Ünlü Araçlar serimiz aynen devam edcek ve yeni araçları da kaçırmamak için Youtube kanalımızı takip etmenizden memnuniyet duyacağız. Sizlerin de bu tip araçları var ise bize instagram @sekizslindircom adresinden bize ulaşabilirsiniz. Umarız videomuzu beğenirsiniz, iyi seyirler.